BORY - SUMMER OUT

(letní prázdniny 3.8. - 7.8. 2002)

SOBOTA 3.8.
20:04 - Hodonín nejel, Vojtěch nejel, Sestra nejela
Veselé bylo couvání od Pawouka z kopce do zatáčky, kdy couvám couvám, podívám se z okna, a tam les. Chudák Stát_Maine.
V Carrefouru jsme nabrali jídlo za skoro 5 kil a hulení za 4 kila. Na dálnici jsme se honili s nějakým němčourem a kluci mávali panem Vránou na ostatní auta. V Borech o nás pak pro jistotu pan domácí netušil a Pow zanechal v Olší káblík od kompu a spacák.
Pivo podražilo na 9 korun.
21:28 - Pawouk dává tipy na to, co dělat a nedělat, až se zhulíme
22:52 - Komp spuštěn, Windows nainstalovány, klepou se okenní tabulky
23:34 - Pořádáme dvorní open párty s ohněm. Mám hlad a chce se mi spát. Hlavně že je večírek
00:12 - Sedíme u ohýnku, Peťánek opíká špekáčky a hraje nám Kryl. Nemám se dobře? :o)
Jsme se napapali a Tom s Pawoukem šli balit hulení. Jsem zvědavá, jak to dopadne :o)
Vyšli jsme si na procházku na hřbitov, poseděli tam a mezitím nám vyhasl ohýnek :o(

NEDĚLE 4.8.
12:45 - Nám to s tou mší trošku nevyšlo...
14:05 - Navzdory předsevzetí Petr kazí morálku a hraje na počítači už čtvrtou hru. Zahájil to piškvorkama, pak cosi nevím co, a pak se přes Prince dostal až k Vlaku.
Už jsme se nasnídali, Heda nám uvařila kafíčko, a tak sedíme na dvoře na fošnách a rozjímáme o životě
16:30 - Lebedíme na dvorku, hrajeme Člověče nezlob se a Petr to prohrál :o)
20:56 - Hospoda. Pawouk a Tom proti nám utvořili koalici v oblíbené to společenské hře Člověče nezlob se, a když začali prohrávat, tak to celý zbořili a šli jíst.
Nevím proč nikdo nechce jíst ten výborný česnekový chleba. S Hedou plánujeme nehoráznou pomstu.
23:12 - Hodinu a čtvrt po zavírací době to tu stále žije. Tom prohrál ve Člobrdu tak byl tak moc hodný a koupil nám tyčky :o)
23:27 - Miláčkové si objednali rumy a šli podnikat ven něco nehorázně tajnýho :o)
02:53 - Tak jsme si zas hodinku poseděli na hřbitově a nyní začíná program Summer Out. Pawouk to tu ruší zapoováním telefonu. Tom čte cosi při petrolejce a mojí baterce a Pow v dramatických situacích buší do bonga.
03:00 - Naším úkolem je najít TRANSFUNKCIONER KONTINUA a zachránit tak indiánský kmen Bhutan-Boa z Peru aby nebyli impotentní a mohli při válečných taženích znásilňovat ženy, muže, děti a koně.
Jsem v družstvu s Hedou, to je pozitivní :o)
04:27 - Petr přišel na kopřivy ve spacáku a hrozně nás mrzí, že jsme u toho nebyly. Slibuje nehoráznou pomstu a zburcoval Toma, že má určitě taky něco ve spacáku :o). A vzhledem k tomu, že Pawouk pronesl, že jakmile si lehne tak usne, tak jsem zvědavá co se bude dít.

PONDĚLÍ 5.8.
11:52 - Heda je chcíplá jít teď do obchodu a tak jsem musela napsat Vojtovi ať koupí 2 chleby. Taky doufám, že přinese další figurky na Člověče nezlob se, neboť moje černé družstvo se sestává ze dvou černých, jedné zelené a jedné bílé figurky. Ztratila se taky jedna žlutá, a tak se místo toho hraje kostkou.
Všichni spí a nikdo si se mnou nechce povídat :o(
13:50 - Obětovaly jsme se s Hedou a šly do obchodu. Pracně poskládaný seznam jsem samozřejmě zanechala na stole, ale to nevadí, protože mám dobrou dlouhodobou paměť, protože nehulím trávu!
Úspěšně jsme s Hedou rozpočítaly penízky a "spokojeně" poslouchámě nějaký D'n'B. Pawouk se Petrem se chystají na hvězdnou kariéru pornokrálů a vymýšlí scénky ve kterých budeme hrát já a Heda.
15:04 - Přijeli Kraťa s Blankou a chtěli nám zabavit komp :o(. Už dorazil taky Vojta a Hodonín je na cestě
15:26 - Pawouk a spol. se odebrali do gospy a my zbytek koukáme na "Něco na té Mary je"...změna, nejdou titulky..."Not another teen movie"...je to kravina...(jinak dívat se na americkej teenagerskej film s titulkama, které jdou asi tak tři minuty dopředu je docela veselé)
20:34 - Vyjeli jsme s Hedou a Pawoukem naproti na autobusouvou zastávku by Stát_Maine a ona mezitím přišla úplně odjinud a PĚŠKY! :o(.
Všichni kluci mimo Pawouka se sbalili a šli na ryby. Jsem zvědavá jak se převdedou...lovci...S Pawoukem jsme si poseděli v gospě a holky mezitím ubalily speciál jointa z majoránky. Byla jsem se osprchovat a bylo to moc moc příjemný...až na drobný detail, že sprcha nejede a tak je člověk nucen se koupat...Btw, Kraťa nám neodvezl komp! To je pozitivní :o))
00:53 - Dneska jsme šli do hospody v době, kdy normálně odcházíme :o) Máme za sebou 2 partie Člověče nezlob se a už tu hru skoro nenávidím. Kluci se vrátili z ryb asi v deset a jednou jim zabrala jedna ryba. Zítra chtějí vyrazit v 5 ráno. Všichni se na to moc těšíme.
Zkusily jsme s Hedou a Hodonínem naši novou majoránkovou recepturu a můžeme se jenom pochválit :o)
Mají tu dobrý bramboráky
01:29 - Tom s Powem šli zase hulit a Heda, Petr a Hodonín hrajou karty a hádají se, kdo to umí a neumí
02:43 - Technická poznámka, Císařský valčík je houby valčík. Ale na "Na krásnom modrom Dunaji" nám to šlo se Zdenou krásně. Tedy skoro...nebýt nerovného terénu. Škoda jen že kluci odmítají tancovat.
05:10 - Vojtíšek nás s Hedou naučil hrát jakousi hru. Předtím jsme si zahrály dynu a Barunka 2x vyhrála :o)
Hodonín si dal tu práci a naučil mě asi tři lekce ča-či, které možná za týden budu ještě umět. Pak se šla ještě s Powem podívat kamsi na sunrise a Pow s Vojtou se odebrali na ryby. Vojta Hedě slíbil. že až něco chytnou, dostane levý žábro a oko.

ÚTERÝ 6.8.
13:17 - Vojta s Petrem se vrátili z ryb. Petr spadl do vody a suší si venku šaty. Nevím za jak dlouho mu to uschne, protože začalo pršet :o) Úplně všichni úplně spí.
14:52 - Objetovala jsem se a umyla nádobí. Ne že by to mělo nějaký dlouhodobý efekt.
S Pawoukem jsme šli do obchodu a koupili si chipsy s tatarkou a mlíko s pudinkem.
Pomalu dochází jidlo (chleba) a nikdo s tím nic nedělá.
15:35 - Vaříme s Hodonínem guláš. Máme málo masa, bo špekáčky zezelenaly a taxme poslaly Toma s Powem do obchodu. Už teď se děsíme co přinesou.
16:44 - Gulášek jde skvěle, až na to že se trošinku připaluje.
19:01 - Gulášek se povedl a ještě ho hafo zbylo. Přijel Tom s Blankou a odlákali všechny do gospy.
Úspěšně se nám podařilo změnit heslo na spořiči, a tak tady konečně po třech dnech zazní něco jiného než techno. House - jungle - techno - d'n'b a podobě sekce opět vypadal do hospody.
Barunka je konečně napapaná a má plné bříško něčeho jiného než chleba s něčím a vegetí si venku na fošnách.
20:23 - Tom s Blankou se na nás přišli podívat a nastala zase lekce ča-či.
21:50 - Vojta prohrál ve člobrdu a tak jsme všichni lejeři.
00:02 - Miláčci se vrátili z hospůdky a pustili si nějaký hnusný tuc tuc, ale nám to nevadí, bo jsme si na střeše daly dobrůtku a s Hodonínem jsme si zatančily polku.
Petr má ve spacáku lízátka jako odškodnění za ty kopřivy.

STŘEDA 7.8.
13:19 - Pawouk zrovna vrazil tátovým autem do svodidel. Ach jo.
14:32 - Stojíme uprostřed lesa a čekáme až nám zchladne motor aspoň na 60°C. Pak popojedem asi kilák a zas budem čekat. Chudák Jitka.
15:19 - Stojíme v Myslibořicích, dopili jsme kafe a možná víme v čem je problém. Jsem zvědavá jak to dopadne.
15:34 - Při troše štěstí a ochoty zajede někdo z Borů za Jitkou do Ostrova a nahlásí jí, že o půl páté tam nedorazím. Jsme u kohosi v garáži a děsím se kolik to bude stát. Zabiju Pawouka.
16:21 - Za chvíli možná i vyjedeme a počítám tak o půl 7 budem v Borech. O Žďáru radši ani neuvažuju...
18:34 - Hurá, hurá, hurá...jsme v Borech, Jitka je tady a už nesvítí ta levá žárovka co předtím svítila. Jako blinkr asi budu používat blikačku z kola...těším se na cestu do Žďáru. Musim si dát kafe a zahrát si na odreagování Člověče nezlob se!


PAWOUK: Tý jo,to cgío hoří jako joint
BÁRA: To bude možná tím že ho držíš jako joint

HEDA:Mě by to vůbec nevadilo kdybyste mě vyhodili víte?! Já vám přeji tu škodolibou radost...KURVA!

VRCHNÍ:Vy tady máte nějakou mařenu nebo co?
TOM:Né, takový svinstvo my nehulíme


back