BORY

(velikonoční prázdniny 29.3. - 1.4. 2002)

PÁTEK 29.3.
21:31 - Úspěšně jsme dorazili do Velmezu. Sedíme s Hedou v hospodě u nádraží. Vojta s Paulem se šli podívat do dálničního mostu. Čekáme na bus do Borů, který jede 22:15. Zas mi teče pero :o(...ovšem 3 deci hnusnýho džusu za 6 kaček, tomu říkám cena.
23:29 - Obec Mostiště - nějakým nedopatřením nám ujel autobus do Bprů. Další jede 5:05. S Vojtou jsme se vsadily o krabici banánového džusu že stopneme auto. Ze 3 pokusů 0% úspěšných. Vojtěch nedbaje Velkého pátku a půstu se nacpal 2 rohlíkama se sýrem a tím zdržoval odchod do místního hostince. Orlíci nám možná vyrazí naproti.
Zatímco popíjíme čaj černý klubový, tak ná ujely už 2 auta! 23:39 - Ještě 20 minut a můžeme se najíst
0:30 - Právě jsme posnídali na kopci mezi Mostištěm a Vídní a Vojta na nás smutně koukal, neboť už mu nic na jídlo nezbylo.
Je tu tma a zima. 2 auta a 1 sanitka :o(
Vojta snědl půlku kolující tatranky a žebrá po Hedě dvě cigára. Začínám uvažovat o stejné trase nazpátek.
2:39 - Asi před půl hodinou jsme dorazili na fáru. Miláčci tu mají nehorázný bordel, hlavně co se kuchyně týče, v naší bývalé ložnici smrdí tráva a oni si hrajou na to, jak jsou nehorázně zhulení.
3:28 - Pokojně jsme si hráli karty a přihnali se zhulenci a hraje se válka. Paul spí. Závidím mu
3:57 - Zbombardovali mě kartama a uložili se ke spánku. Hurá! Sláva! Nazdar!

SOBOTA 30.3.
13:24 - Vypadá to, že se osazenstvo probouzí k životu. Tom s Powem se ráno obětovali a šli do obchodu a pak dělali nehorázný bordel. Když je to přestalo bavit, šli zas spát.
Najedli jsme se Hedina štrůdlu a napsali Sukubě aby koupila něco k jídlu (Vojta konkrétně ať koupí grilovaný sele)
15:18 - Miláčkové se odebrali do lomu. Není tady nic k jídlu, tak snad něco uloví. Venku je krásně, a tak jsme si s Hedou daly na dvoře zahajovací cígo a Paul se uklidil na vlečku. Už tu mají 2 plyšové Tuxe.
16:56 - Vojta s Powem hrají poker o to, kdo bude umývat nádobí. Když vyhraje Vojta, tak Heda, když Pow, tak já. Sukuba prý přijede v 6 a Vojta tvrdí že žolík je trapná hra, protože to neumí hrát.
17:59 - Drahoušci uvařili špagety. Nebýt toho kečupu a omáčky vařené v hrnci od octa, bylo by to i k jídlu. O půl sedmé začíná mše se sedmi čteníma.
Sukuba sebou vzala mrskačku, to fakt nechápu. Začíná být nouze o nádobí, tak kluci pijou ze skleniček na víno.
18:15 - Nová zábava - prozvánět místní telefonní budku která je přímo naproti fary. Již se podařilo přilákat 2 lidi.
21:50 - Přežili jsme mši, která je vlastně vigilie. Kněz mluví jak Carda Retarda, dámský sbor a áhen zpívají neuvěřitelně falešně a zítra je mše v 9:30 ráno, tudíž jsem navrhla jít až na požehnání ve dvě odpoledne.
Jakub se ještě nepoučil a nejenže svoje jídlo věnoval do eráru, ale taky umyl nádobí a uklidil v kuchyni.
Zase sedíme v oblíbené místní hospůdce a pan vrchní se zas tváří že by byl nejradši kdyby všichni vypadli.
Kluci zas chtějí hrát poker, ale nějak se pořád nemůžou dohodnout na tom, kolikrát se bude měnit.
Čaj stále za 6 korun. Tomovi se zalíbil hitsong Bolevec od Fijalek. Hrajem poker a vyhrála jsem Vojtovy slipy :o)
23:22 - Stále zde. 2 tábory: sedma prší vs. poker. Barunka konečně vyhrála. V hospůdce není ani vaječný koňak ani broskev. Musela jsem si dát juice s Jelcinem.
0:53 - Peťánek zakoupil s slevou za 220,- litr ferneta a teďka s Milanem a Powem nehorázně paří vedle kuchyně a zpívají si že se zhulí, zhulí, zhulí...fernet a pražskou vodku nechali v kuchyni...taxme je tam s Hedou zamkly.
5:00 - Peťánek a Pow a Milan se nehorázně zchlastali a Milan hodil tyčku v kuřárně u kuchyně.
Už asi 2 hodiny hrajem karty a Barunka 2x vyhrála ve Vole lehni. Začínám mít hlad.

NEDĚLE 31.3.
UNKNOWN TIME - Všichni už jsou vzhůru a nikdo nechce vstávat a jít na mši. Vojta otravuje a byl se podívat v kuchyni a přilehlé kuřárně, kde prý díky Milanovi vládně neskutečný smrad. petr se to snažil svézt na Tuxe.
Vojta leží kompletně oblečen vedle mě na karimatce a jednou za 5 minut zařve VSTÁVÁME a petr se rozhodl že bude dělat reklamy na Fa. Vzhledem ke stávající situaci v kuchyni mi to připadne více než příhodné.
12:30 - Nevím jak, ale všichni až na Powa jsme se nakonec vykopali ze spacáků a odebrali se do chrámu. Přišli jsme sice o čtvrt hodiny později, ale díky písni, která měla asi stopadesát slok jsme stihli evangelium.
Když jsme se přhrnuli z kostela, sny o uklizené faře se v mžiku rozplynuly. Milan (který zbaběle utekl z kostela), Petr a Kuba sedeli na žebřiňáku kam si přitáhi stůl a židle a v pohodě nedělního odpoledne popíjeli čaj z půllitrů. Petr hodlá vydělávat nehorázné peníze prodejem hrušek.
Změna, Petr se chystá na dráhu gigola, už se ptal Vojty jestli by s ním šel jako první, ale pak mu Milan připomněl, že včera v pokeru prohrál jistou část svého těla, kterou by při tomto povolání pravděpodobně dost postrádal.
14:20 - Stále siesta na žebřiňáku. Pow vyfotil Vojtu na záchodě a poté navrhl snímek dát na trička a udělat si z toho stejnokroj. Paul zas otravuje s procházkou do lomu a diví se že s ním nikdo nechce jít.
16:09 - Byli jsme se podívat v lomu, kluci zkontrolovali drtičku a Tom prozvonil telefonní budku se dvěma slečnama. Vojta si nechal ujet autobus, Milan a Petr se vrátili z druhého lomu a řekli že Paul s Powem tam spadli a už asi umřeli. Nikdo nechce vařit a Milan tvrdí, že po sobě uklidil kuřárnu, i když to tam vypadá úplně stejně jako ráno.
18:45 - Zase proběhlo několik vtipných akcí:
1. S hedou jsme se chtěly dostat dovnitř do fary a v předsíni nám v tom bylo bráněno Tomem a Petrem, kteří se postavili do dvěří, a chtěli po nás, abychom zazpívaly písničku a přednášely báseň a ve finále sehrály scénku. Na to jsme s Hedou rezignovaly a po perných a vysiilujících deseti minutách a utržení asi padesáti modřin jsme se dostaly dovnitř. Sukuba se na nás úplně vykašlala! :o(
2. Kluci nás zamkli z obou stran a chodbě na záchod, přistavili k okýnku od něj žebřík, a bavili se tím, jak se pokoušíme zakrýt okýnko od záchoda špinavým ručníkem. Pak je to přestalo bavit, a odebrali se do kuchyně pošklebovat se nám z druhé strany. Petra se neúspěšně pokoušlea prolézt okne do kuchyně a já zamkla inkriminované záchodové okénko, leč chyba, klíč jsem neprozřetelně a bez dozoru nechala na chodbě. To byla chyba. Zmocnil se ho i se záchodovým klíčem Milan. Naštěstí pak dostal rozum, klíč vydal a nikdo mě nešpehoval :o)
Kluci pak nevydrželi fyzicky nápor hladu a začali vařit polívku a porcovat kuřata, přičemž nás neopomněli seznámit s jednotlivými jejich díly a čístmi. Heda s paulem umyli nádobí, Jakub se učí a k tomu poslouchá Tatu.
19:00 - Sedíme u ohýnku na dovře a kluci si opíkaj chleba. Tom tím stylem, že ho na 5 minut hodí do ohně a má o rakovinu postaráno. Paul navrhnul sníst polívku, bo je prý čím dál tím horší.
19:56 - Kuřátko je v troubě, hřeje se nám voda na rýži a já už nasbírala 11 bodů. S Hedou jsme se rozhodly (díky Petrovy který prohlásil že jsme sobecké) udělat čaj z posledních 4 sáčků. trošku jsme to přehnaly s vodou a tak z toho vznikla taová obarvená voda...Tom navrhl si v gospě objědnat spoustu čajů a pak je donést na faru abychom měli zítra co pít.
21:40 - Pochutnali jsme si na kuřátku, Heda z amě umyla talíř a já jsem zvědavá kdo bude umývat ten zbytek. Zase sedíme v hospůdce. Dneska mají jen do desíti :o(
23:29 - Zahráli jsme si kartičky, 11:3 v kentu je slušné skóre. Na to že tu je zavíračka v deset, tak je dobře :o) 23:52 - Tom si konečně koupil cigára a všichni zaujatě kokaj na porno v telce. Já tam nevidím.
Koupila jsem od pana vrchního 10 čajů za 20 korun. Jsem moc šikovná :o) Petr bude bit, prý ho to vzrušuje. Mě moc ne, ale stejně ho zbiju.

PONDĚLÍ 1.4.
12:29 - Jakože včera všichni tvrdili, že pojedou ve 3, dnes se shodli na tom, že pojedou v 1. Zůstali jsme tu jen já, Heda, Pow a Tom. Ale žádná katastrofa, miláčkové než odjeli umyli nádobí a uklidili kuchyň, někdo dokonce i vytřel záchod :o)
Změna plánu, pěší výlet se nekoná. 15:58 jede bus od Velmezu.
14:23 - Tom se Hedou se konečně vyhrabali ze spacáku, uvařili jsme čaj, nasnídali se sušenek a kluci se rozhodli si dát doutník, tudíž jsme se s Hedou odebraly na vlačňák, popíjely čaj z půllitru a a opozičně kouřily L&M
14:40 - Nynější stav situace: vyvěšená telefonní budka, zametená a vyvětraná kuřárna no.1, vyvětraná a zamčená kuřárna vedle kuchyně.
Heda hrdinně umyla nádobí a Pow vaří rýži s hnusným masem, sýrem, tatarkou a hořkými bylinami (tráva)
Našli jsme dva čaje!
Tom nemá na čem sedět, tak se odhodlal opravit "skládací" židli. Moc dlouho mu nevydržela. Ani se nestihl podívat jaké má karty.
15:06 - Tom umývá nádobí!
15:52 - Nějakým nedopatřením stíháme. Jsme na zastávce a bus jede až za 5 minut.


PETR: Jo, a vzhledem k tomu, že chlap je od přírody lovec, tak něco ulovíme

PETR: Hej čím to je, že máma vždycky vaří lepší špagety než my?

JAKUB: Kdo si dal ten závazek že bude mluvit slušně?
PETR: Ten, Libor. On vždycky musí přijít s něčím novým


back