BORY

(podzimní prázdniny 26.10. - 30.10. 2001)

PÁTEK 26.10.
21:30 - Už asi tak půl hodiny stepujeme na chodbě před hospou a popíjíme Litovel a kouříme jedno cígo za druhym a čekáme až se uvolní nějaký stůl abychom mohli zapařit. Už máme zvěčněné zátiší s Litovelem a pařanský obraz v zrcadle a Milan s Vojtou otestovali dámské WC. Na faře jsme otestovali kuřárnu a zjistili že tam není záchod. Toť vše :)
21:50 - Už všichni sedíme. Bohužel na tom místě kde jsme předtím stáli…
23:08 - Dne 26.10. nehorázně tu paříme. Objednali jsme si Maestro. Po dokonalém zhodnocení výčepního nám bylo pivo odebráno posléze vylito a nové načepováno. Obdobnou věc jsme doposud nezažili. Petr.
1:41 - Spor o to zda se bude topit nebo ne, kde se bude spát a ak jde dohromady polární ovce s lachtanem. Vojtěch tu už půl hodiny provádí perverzní kreace s polární ovcí a tuleněm a pak přidal i sestřinu žirafu která byla uprostřed, bo prý má narozeniny.
Obávám se že se akce stále více stávají pařanské a huličské (zatím jen cigarety a Tomova Česká směs) bo prví co jsme tady udělali je že jsme na faře pokřtili Milanův Camel popelník a teď jsme si neodpustili noční kuřáckou sejšn na dvoře. Yo, a toilleta se zdá naprosto zcela fční, až na to že je teda úplně někde jinde než spíme. Což je chyba! A čistě teoreticky tu možná bude i teplo…:)
2:36 - Musím konstatovat že zde neustále nalézám samé zajímavé podněty k zapsání. Jednak teda netuším kde se rozsvěcí na té dlouhatananánskéé chodbě na jejímž konci je záchod a pak rozmístění spících na faře by se dalo matematicky zapsat 3:4:5. Ještě zajímavější je ovšem vzhledem k osazenstvu to, že 5 se skládá ze 3 holek a dvou kluků. Myslim že stejně tomu nasadil korunu Paul spící vedle na stole. O pohádce před spaním (Izer & Dobrodinský) se ani zmiňovat nemusím…
3:23 - Už vím jak Tři sestry skládaj svoje písně. přesně tak to totiž teď vypadá tady, že Petr polosedí a pololeží a už hodinu hraje na kytaru co se mu zachce a k tomu z hlavy zpívá texty…občas se mu to i rýmuje

SOBOTA 27.10.
11:50 - Navzdory tomu že jsem usnula tak o půl páté a ještě k tomu jsem zhasínala! :(, tak jsem oproti svému zvyku byla nucena vstávat po jedenácté :(. A to tak, že za mnou přišli Libour s Petrem a chtěli mě nalanařit do nějaké pitomé soutěže. To že je pitomá jsem tehdy jen předpokládala. Teď už to vím. Jak dlouho vydrží normální člověk viset za ruce na trubce od topení…? Sekundu než mu dojde že to pálí. Já 4:27 a Sestra dokonce 4:75
12:20 - Petrovi už asi došla inspirace, tak začal zhudebňovat předmluvu ke zpěvníku Ulrychových.
Jinak musím konstatovat, že Česká směs je celkem síla.
13:22 - Absolutně nejnovější hit: házení s krabicí mlíka. Kdo nechytne je sukuba
16:56 - den pokračuje zcela normálně, dokonce jsme i po obědě (netradičně špagety s čímsi) a Pow neustále řve na Milana. Myslím že za chvíli zahájíme další rauchpauzu. Kombajn je stále plně zaměstnán a České směsi ubývá a ubývá. Radek se furt učí do autoškoly a kluci se předhánějí v řevu. Taky tu byla řeč o registrovaným partnerství a Kraťa nadhodil že je proti, bo z hlediska světa informačních technologií je registrace vždykcy něco špatnýho, takže je spíš pro nelegální kopie. Toho se zas chytl Bour a nadhodil že by nebylo špatný kdyby bylo na světě třeba tisíc stejných Bourů. Díky tomu se rozvinula další diskuse o tom že by mohli hrát třeba v orchestru, nebo by se tak dobře skládaly zkoušky kdyby se každej specializoval na jedan předmět.
19:41 - Zas sedíme v gospě. Tentokrát už cíga balíme…Vasio se furt loguje na xko což mě neuvádí v nijaké nadšení bo já nemůžu. Asi si nechám nakreslit něco od Toma.
20:55 - Furt sedíme ve stejné místnosti, ale bo se naše řady rozšířily, taxme se přesunuli k velkýmu stolu a tak vystrnadili lidi kteří tady doteď seděli, ale byli v menšině. V. se fut neozval a vrchní odmítl akceptovat moji prosbu o čaj v hrnku. Petr s Katkou hrajou "mobil", tzn. flašku s mobilem. Akorát že ostatním se moc nechce a nechtěj se svlíkat
21:42 - Stále zde. Petr s Vojtou nadhazujou a chytaj 23 tácků naráz a už si dali fernet (kluci) a koskenkorvu (já)
22:34 - Docházejí vitamíny. Kluci už byli dvakrát na faře pro tabák
23:20 - Situace je taková, že se mírně změnilo osazenstvo, nikdo nic neříká a zhruba tak jednou za čtvrt hodiny někdo projeví známky života tak, že zvedne hlavu a řekne PAŘÍME!
0:24 - Úspěšný návrat z hospody po dvou. Momentálně se jídelna změnila v zápasnickou arénu. Kraťa vs. Milan. Fotograficky zdokumentováno, počet obětí zatím O. Btw, útrata v gospě celkem 614 kaček, shoda s vrchním.
0:43 - už se přikročilo ke zbraním. Vojta lopata na sníh, Milan minimax. připadám si jako válečný zpravodaj. krčím se v rohu jídelny a čekám kdo z nich mi přistane na hlavě. Změna: Vojta s Tomem. Momentálně boj za techno, bohužel techno má víc bojovníků než punk :(
1:48 - Tak z úkrytu zpravodaje jsem se postupně nedobrovolně dostala přímo do epicentra bitevní vřavy. Napřed mě zalehli Tom s Petrem a začali mě lechtat, postupně se z Toma stával nezávislý pozorovatel a práci nechal na Petrovi, kterému se ovšem znamenitě dařilo a kterému externě pomáhal Radek tak, že mě držel za jednu ruku a na obličej mi přikládal svoji smradlavou ponožku a potom přišel na to, že trenky by byly lepší a jak se rozepínat si rifle. Tomu jsem se naštěstí na rozdíl od ponožek ubránila a zůstalo jen u rozeplých riflí…no a pak už osazenstvo asi půl hodiny s pobavením sledovalo jak pod Petrem pomalu ale jistě vypouštím duši, což jsem jen minimálně kompenzovala tím, že jsem kousala kam bylo možno a zatínala nehty kam jsem dosáhla. Málem to odnesl můj levý malíček. Paul opět fotodokumentace. Skončilo to tak, že se kluci sebrali a šli na cígo a já se s vypětím všech sil postavila na nohy a Petrovi visícím na mě jsem řekla tak nejvážněji jak jen to šlo že je konec a že nemám důvod se vzdávat (což on po mě chtěl - no ale řekněte někomu kdo vám sedí na břiše a drží obě ruce za hlavou že se vzdáváte), což Petra kupodivu přesvědčilo a úplně mě pustil a šli jsme se přidat na dvůr ke klukům. Ještě bych mohla podotknout, že Petr měl aspoň půlku zápasu na nohách kanady (já byla bosky) a vytrhl mi nejmíň 68 vlasů!
Teď po návratu Paul prohlásil že Amíci chtěj bombardovat Irák nebo Írán, a taxe rozpoutala žhavá diskuse na téma Talliban a bombardování Afghánistánu. Všichni proti Petrovi.
· hádka o to kdo nešel do tanečních kvůli 11. září
· další debata na téma kolik minut ticha se drželo za mrtvý ve WTC
· opět spor o počet minut z úcty k mrtvým
· spor ceny 1 člověka z Ameriky a 1 člověka ze Zimbabwe
Vojta zaujímal pozici mrtvého brouka, jen asi tak 5x během tohoto zvedl hlavu a pronesl "ste vožralí a zhulení"
2:46 - No nic, čekáme na to, až budou tři ráno a bude se posouvat čas. Paul je zvědav co budou říkat v rádiu. petr má náladu všechno a všechny bombardovat. Včetně mých canců. Za ty budou 4 minuty ticha.

NEDĚLE 28.10.
11:08 - Ráno přišel Libour kibicovat a neustále se tu střídaly zprávy typu: za 20 minut mše, za 5 minut mše, už jsme tam měli být, mše za hodinu, …
V kostele to bylo celkem fayn, až na kněze se strašně dlouhým kázáním a varhaníkem, kterej nejen že hrál rychle (což je chvályhodné, ale mše přesto trvala přes hodinu), ale ještě zrychloval.
A V. se zas nalogoval :(
Momentálně se všichni živí chlebem s máslem (už došlo, chleba myslím taky) a sardinkama (bohužel ještě ne) (nicméně naštěstí jsme to tam předtim provoněli tvarůžkama, tak se to dalo přežít…
Jinak musím konstatovat, že Cosmogirl koupený za účelem obdivování Powových obrázků se stále drží na žebříčku nejčtenější přítomné literatury a dokonce vítězí i nad Chipem, což je docela co říct. Vymyká se akorát Radek který se neustále učí do autoškoly. Yo, opustil nás Kuba, kterej (teď nevim ak naštěstí nebo naneštěstí) v noci spal vedle mě, a docela slušně a hlavně téměř pořád chrápal. Kopance moc nepomáhaly, ale nakonec se mi jaxi povedlo že se probudil, a ptal se proč do něj kopu. na moji nenápadnou poznámku že pořád strašně chrápe a já už hodinu nemůžu usnout, odvětil: "čím to asi bude když ležim na zádech".
Co se ještě včerejší pranice týče, tak zatím jeden modrák na stehně a trošku naražená kost na levé ruce.Každopádně řekla bych že na Petra asi nemam…opět menší výměna názorů techno x Mňága a pustil se Izer.
12:52 - Je tu docela veselo, bo každej od každýho vymáhá peníze který mu kdo dluží aby moh vrátit peníze tomu, komu dluží on. Tento stav už trvá zhruba hodinu. Mno, sehnat tak 350 kaček a mám +128 RAMku…
15:17 - Miláčkové maj už téměř hotovej oběd, tzn. kuře s rýží, tedy to kvůli čemu sem v podstatě jezdím, a na moji téměř výhružnou smsku se ozval drahoušek, z čehož jsem samozřejmě absolutně v úletu. Vojta si momentálně chce nechat vyhledat vlak do Brna na 17:30…ftipálek. Petr už asi 2 hodiny skládá píseň pro Deja-vu…zamlouvám si lístky na koncert.
15:25 - Každopádně mě naprosto fascinují místní kamna, jež jsou teoreticky propojena s místním topením, což v praxi vypadá tak, že všichni tvrdí, že tam teď byli přihodit, a že je to rudý jak je to rozpálený, a přitom je všude zima jak v psírně. Abych to ještě upřesnila, tak topení je střádavě vlažné až teplé, mě je zima na ruce, taxem si dala na topení nohy s tím že se tak zahřaju a zatím cvakám zubama a zebou mě oboje končetiny.
17:09 - Úspěšně jsme po obědě (zbyl jeden uvařenej pytlík rýže - kdybychom věděli jak dopadne, taxme se přemohli a snědli ho už tehdy) a Baarunce se povedlo beze ztrát umýt nádobí. Venku leje jak z konve a Petr se tváří tak, že ho už nikdy žádný text nenapadne.
18:23 - Sekce techno vyklidila pole a odebrala se do gospy, bo času málo a dnes je zavíračka v deset a zítra zavřeno úplně a doma jen jeden fernet od Kuby jako úhrada za pobyt.
20:48 - Vasio se o5 co? Nalogoval. Espoo o5 sedí kde? V hospodě. Momentálně probíhá o5 debata na téma americké útoky na Afghánistán. Petr se naštěstí neúčastní. Mimo to, je Powovým hlavním zájmem vytáhnout z Katky co nejvíc informací o ní a o Bourovi.
Nicméně nutno zapsat, že když nás na faře TT (techno team) opustil a šel si pokecat s panem vrchním, tak se v našem dočasném domově rozhostil klid mír. V kuchyni se pařila Mňága na kytaru a v ložnici-obýváku v kazeťáku, a byla sváteční pohoda.
Téměř zlatým hřebem večera se pro mě, Katku a Sestru stalo aranžmá umělecké protest fotky, jež spočívalo v tom, že jsme na kliku od okna oběsily Tuxe a na okenní tabule jsme umístily nápisy VIVAT WINDOWS, PUNK SECTION a TECHNO & LINUX IS DEAD. Bohužel právě když jsem dofotla Sestru ležérně ležící na parapetu, přišel Milan a taxme ani nemohly uskutečnit slavnostní vernisáž, protože jejj to poněkud rozzuřilo a rozpoutala se asi pětiminutová bitva o Tuxe a ty papíry visící v oknech.
21:20 - Peťánek zas rozvíjel teorii virtuální hosody a chtěl po mě, abych se pana vchního zeptala jestli má zmrzlinu. Co se vrchního vůbec týče, musim konstatovat, že to je docela zvláštní člověk. Jako málokterý má smysl pro humor a dá se s ním docela dobře bavit. Nicméně nemá tu žádný hrnky, což znamená, že mi všechny čaje dones ve sklince za což má u mě mínus. (jen tak mimochodem, obávám se že nechybělo málo a někteří členové našeho společenství by byli vyhozeni z hospody nepatřit ke mně a k Sestře :))
22:37 - Tak nevim…už je přes půl hoďky po zavíračce a mám dojem, že lidi spíš přicházej než odcházej…
22:50 - Petr rozlil další pivo
23:42 - Taxem složila 12-ti slokovou báseň, což mi Petr slíbil že po návratu zhudební. Výše jmenovaný je ale nyní plně zaujat sporem s Petrou o to, zda má vrchní právo napařit hostovi pokutu pětikilo ze to, že se chová neslušně…každopádně máme velkou šanci se dostat domů.
Tak Petr s Milanem se zrovna sázej o to, že když Petr půjde do grandu a zařve na pingla že chce colu a ten ho vyhodí, tak u něj máme pětikilo, když ne, tak mu tu colu platíme…škoda, sázka padá.
1:36 - Jakž takž se mi povedlo drahoušky vyhodit z gospy. Zatímco jsem přepisovala báseňm Petr vyskočil na okno a rozbil hrnek aby Milanovi cosi dokázal (je nějaká reálná šance že vyskočím na okno?), což se mu nepovedlo. Pak pařmeni (Petr, Milan, Pow) neustále opakovali že s jde spát aby mohli sami tajně pařit Kubův fernet, jenže se jim situace poněkud vymkla z rukou, bo Pow ležící spící teď okupuje Katčinu matraci a je mrtvý, Petr objímající kytaru zaujímá místo na druhé stran pokoje a Milan sedí vedle a teskně hraje na kytaru.
Řekla bych že si jdu číst deník americké manželky. Btw ze včerejška mám namožené obě paže a břicho, což mi poněkud brání v některých pracovních úkonech, a bohužel i smíchu :(

PONDĚLÍ 29.10.
08:48 - Ó hrůzo, o půl 9 jsem se vzbudila, no co vzbudila…dokonce vstala a vydala se až na záchod a taky do kuchyně pro něco na pití (zaspat to nešlo) a na jídlo (no když už jsem tam).
Nicméně po návratu se to jaxi postupně všechno probudilo a už se jim moc nechce spát. Pow prohlásil že počkaj až všichni zas usnou a zapaří…
12:00 - Baarunka je strašně moc nemocná. Tak, že jí strašně škráb v krku, má ucpanej nos a bolí hlavička. Vypadá asi až tak strašně, že se na ni Petr podíval starostlivým okem, nalil jí půl deci ferneta a šel postavit vodu na čaj…a odešel do obchodu.
Sestře se totiž podařilo lidi zburcovat natolik, že už vstali, a Petrovi došlo, že holky samy do obchodu nepůjdu a že nám tak hrozí hladovění. Takže půst držet nebudem, zato ale nebudem mít asi peníze na nájem. I když zas vzhledem k tomu, že do obchodu vyrazili ve třičtvrtě na dvanáct, tak to asi bude vpohodě.
Paul se rozhodl, že u této příležitosti vyvětrá, tudíž po celém domě pozotvíral okna, ale už je zapomněl zavřít. Taky psal Kraťa, že už je po několika hodinách na netu fit a že zas možná přijede (kdyby nekecal). A ti zmetci co šli nakupovat si ani jeden z nich nevzal mobil. Začíná mi být jasné, že má jediná spása je horké kakau, nebo aspoň mlíko, ale vzhledem ke stávajíci situaci už se vidím jak kloktám slanou vodu. Jdu vstávat!
18:00 - Baarunka má za sebou dlouhou teploučkou koupel, při níž měla neustále tu čest poslouchat Petra s Tomem stále dokola hrající jejich absolutně nejnovější hit "Pohory", nicméně i přes tento kulturní zážitek ji v krku bolí ještě víc. Co se té písně týče, tak je naprosto skvělá (zatím jsem slyšela jednu sloku a refrén) a Petr mi ji nechce nechat opsat do cancu, prej nějakej copyright nebo co…
Pow se dal do vaření oběda, tzn knedlík zapečenej se vším co se tu najde. Myslím že by nebylo do věci se trošku procvičit v latině, ae obávám se, že můj zdravotní stav tomuto nevyhovuje. Pavlík tady cvičí Toma v nějakých fis a cis a jejich kvintách. Ptala jsem se Paula k čemu mu to je že tak Toma týrá, a ten mi dal uspokojivou odpověď "nebudu mít negramotný zpěváky"
18:20 - Účastnila jsem se vaření večeře. Mno, až na ty kusy cibule 1x1x1 cm to je docela dobrý. Ani ta rýže tam není už tak cítit (kdo by se divil když tam je plato vajec…). Mimochodem původně to má být knedlík s vajíčkem. V konečné fázi to vypadá spíše na cibuli a vajíčko s knedlíkem.
22:34 - Je mi tak blbě že nemám ani tužku. Jídlo bylo, abych tak řekla, podivné, ale ještě všichni žijem a zatím ani nepotřebujem rozpis na záchod. Petr s Tomem složili další bombastický text skládající se teda celkem asi z deseti slov, z nichž nejčastěji se opakujou banány a jabka. Ale je to docela ftipný.
Tady se furt každej učí a to mě poněkud točí, bo já na to jaxi nemám a mám z toho výčitky svědomí. Vida, Milan začal kašlat, možná není situace tak beznadějná jak to vypadá :) Ta koupel byla teda pěkná pitomost! Do ní mě bolelo v krku. Teď mě bolej i uši. Já asi umřu.
23:37 - Miláčci si vzpomněli že je dneska South Park a odkudsi vytáhli televizi, kterou se jim asi tak po půl hodině podřilo zprovoznit. No…rozjet Novu. Tak teď sedí v kuchyni a čekají kdy skončí ten šílený akční film který tam teď probíhá. Mno, skončí kolem třičtvrtě na jednu, ale kuchyň je moc daleko aby se tam teď ubohá nemocná Baarunka vlekla a oznámila jim to.
Byla jsem nucena poprosit Sestru o paralen, bo už mě to fakt nebavilo. Paul s Petrem teď okupujou chodbu (přede dveřma) a pro změnu hrajou na kytaru.
23:51 - Změna místa, přesunula jsem se za klukama na chodbu, je tu celkem vedro. Doufám že to nezakřiknu, ale paralen pomohl, už jsem schopna přesunu bez větších obtíží. Ještě ten krk, a je to dokonalý. Btw, málem se uzavřela další sázka (o5 po hodinovém domlouvání podmínek zrušena). Šlo o to, že Petr se měl teď vydat pěšky do Brna a kdyby to ušel, Milan by mu do konce života platil každý pivo který Petr vypije. Tentokrát to krachlo kvůli Petrově lenosti. Popravdě, mě by se tam teda taky moc nechtělo, a za ty piva už tuplem ne. To mi připomíná, že podle sázky dnes odpoledne (bude otevřená hospoda nebo nebude) Petrem by mi měl vařit a nosit čaj a kafe…
0:20 - Ach yo, krize…už zas jsem se dala do skládání básní. Paul zpívá furt nějaký písně který jsou sice strašně krásný (no, některý moc ne), ale já je vůbec neznám :(((((
0:43 - Pavlík mi teď udělal převelikou radost, bo zahrál Kluziště a Rána v trávě a téměř archivní Nuvolo si tate a Červenou Karkulku :)
1:46 -Taxme se hromadně koukli na South Park a paxme si s Káťou daly poslední cígo. Tabáku už je někde na dně v rohu, počítám tak nanejvýš 3-4- cíga. Nějak podezřele mě zmáhá spánek.
3:08 - Taxme se koukli na Věštírnu (docela ftipné) a na ňáký reklamy (taky veselý) a protože už program skončil (nedávaj už ani prasárny), tak asi pudem spát.

ÚTERÝ 30.10.
12:47 - Nemožno tomu uvěřit, ale Petr s Milanem objetovali asi půl hodiny za tmy v leže ve spacáku aby nás ošálili a pak se "nenápadně" vytratili a šli pařit. Všichni až na Paula se zamkli v tom zadním pokoji a tam fakt STRAŠNĚ NEHORÁZNĚ PAŘILI! :)))
Taxme jim oběsily Tuxe, což se nelíbilo Paulovi a jal se ho zachraňovat a zavolal si pařany na pomoc. Těm se zdařilo nám ho uzmout a po urputném boji se i s ním vzadu zamknout. Taxme jim zatarasily dveře stolem a ještě předtím jim tam našplíchaly hafo spraye (moc se jim to nelíbilo) a pustily si na plný pecky v kuchyni Mňágu. Ya, a v chodbě jsem jim oběsily Tomova žlutýho medvěda (ta oprátka tam mimochodem zůstala viset až do konce…ještě se hodila, bo Tux před námi není nikde v bezpečí). Naneštěstí zrovna přišel Milan (netušim proč přelízal bránu když mohl jít předními dveřmi (nechaly jsme je odemčené kvůli místním dámám chodícím si každé ráno v 8 na faru pro vodu) a napřed se pokusil nám tím stejným stolem zatarasit dveře do kuchyně, čemuž se nám povedlo zabránit. Milan se tedy odklidil (i s mědvědem) zpět do pařanského doupěte, my uklidily stůl a jaly se na chodbě debatovat co dál. Mezitím se ovšem Milan opět vplížil do kuchyně a po 5-10 minutovém perném boji se mu podařilo uzmout kazetu Mňágy (respektive nám se nepodařilo uzmout mu nám ukradenou kazetu Mňágy) a protože jsem se v zápalu bitky dostaly k domovním dveřím, oknem se zas vrátil do křižáckého tábora. My na to reagovaly tak, že jsem ukryly kazeťák (tak aby ho našli), šňůru (tak aby ji nenašli), techno kazety, spacáky jsem hodily do kůlny, domluvily jsem se na nové strategii boje, nazvanou "hadroví panáci" a obrněny trpělivostí (Paul nám sliboval že za ty spacáky nás zabijou) jsme v klidu ulehly a snažily se co nejdřív usnout, bo jsem počítaly s tím, že asi budem hodně brzo vstávat.
Drahouškové se přihnali asi za půl hodiny (mezitím dvakrát špehovali jaký je stav a Tom se ptal jaxe nám spí) a strašně řvali a zpívali a smáli se a byly fakt strašně free. Každopádně netrvalo ani 20 minut a už se dva z nich začali hádat o něčem kvůli mobilům…:))
Tahle zábava trvala asi půl hodiny a pak už byli strašně hodní, protože spinkali…:)) Spacáky našli v kůlně celkem bez problémů a nic na to neříkali, jen zas momentálně hledají Tuxe…:)
14:05 - Zatím pohoda úterního odpoledne, nikdo nic nedělá, jen Milan stále bezcílně bloudí po baráku a hledá Tuxe…kluci se teď dohodli že budou vařit (máme 2 a půl chleba) a my budem uklízet.
15:11 - Taxme se s holkama daly do úklidu a kluci venku udělali fire a udělali topinky. Teď sedím na fošnách a vychutnávám si svou poslední cigaretku téhle nehorázné pařby.
15:21 - Ach yo, jsem nucena pít mátovej čaj. Blahoslaven budiž ten kdo koupil cukr a citrón!
15:41 - Katinka úspěšně pověsila Tuxe na záchod. jsem zvědavá jak dlouho tam vydrží.
16:17 - Tux nalezen, bohužel Pavlíkem jež se dal do úklidu WC. Ale i tak z toh bylo dost velké pozdvižení :))) Tom s Milanem se vydali zaplatit nájem a když budem mít štěstí, tak budem mít na cestu domů.
19:03 - Nevim jak je to možné, ale všichni jsem stihli vlak, který jsme stihnout měli. Asi tak o půl páté nás kluci po menším násilí plném incidentu zavřeli do sklepa (bránily jsem se dlouho a statečně) a pak se odebrali do hospody utratit přebytek rozpočtu. Dlužno říct že nás předtím milostivě pustili, tudíž jsem se tam s holkama na šly též na chvíli podívat, dát si vaječnej koňak, koskenkorvu a pivo a pozdravit naposledy pana vrchního. Zhruba tak za pět půl jsem vyrazily na nádraží zanechávajíce sedící chlastající orlíky v gospě. Cesta nám při psychologickém rozboru této průměru se vymykající skupiny osob utekla celkem rychle, málem jsme zakufrovaly a 18:10 jsem stály před nádražní budovou a ptaly se Powa kde je Paul s Petrem. Ten měl vybitej telefon a pokladní mám nechtěla prodat lístky. Taxme si před přijíždějícím vlakem přeběhli na správný nástupiště a dokonce dorazili i ztracenci zakuvřivší tam kde předtím málem my…
Mimochodem drahouškové dali kostelníkovi dýško dvě kila…go home! techno is dead! Vivat Woknous & Punk!


RADEK: Nehoň a kuř

KRAŤA: Petro já bych tě přepsal
SESTRA: Co?
KRAŤA: To se dělá v programech
TOM: A jak bys ju definoval?

VOJTA: My bysme chtěli kofolu s fernetem bez kofoly

TOM: Tome kam deš?
TOM SEDÍCÍ MILANOVI ZA KRKEM: Nevim vole

VOJTA: Petře už ti někdo řek že máš hezkej zadek?

BÁRA: Moment, já si musím spravit spodní prádlo
PETR: Já taky

SESTRA: Vojto Vojto dej mi hrášku a povoz mě na ocásku
VOJTA: Já tě na žádným vocase vozit nebudu

SESTRA: Vojto ty mě nemáš rád!
VOJTA: Ne, já tě zbožňuju, ale běž pryč. Budu tě mít mnohem radši když budeš za dveřma

HARTNEY: Báro, zapiš si, kdo jde s dobou a vesmírem, pořádek nepoužívá
BÁRA: Když já nemůžu najít tužku


back